Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Kolejna zabawa sylwestrowa za nami!

Chociaż nowy rok już za nami, ciągle nas nie opuszczają emocje po minionej zabawie sylwestrowej. Już drugi raz Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprosiła do wspólnej zabawy najmłodszych podczas najbardziej wyczekiwanej nocy w roku.

Pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Julii Woźniak oraz kilkorga sprawnych wolontariuszy spora grupa dzieci świętowała od kolacji do śniadania. Nie zabrakło głośnej muzyki, tańców, smacznych przekąsek i oczywiście „szampana” z bąbelkami. W trakcie przygotowań do nowego roku szykowano całoroczne kalendarze z miejscem na piękną ilustrację. Po północnym toaście i odpaleniu zimnych ogni, najmłodsi tańczyli i skakali do białego ranka. Chociaż na sen nie było dużo czasu, wszyscy opuścili bibliotekę z jeszcze większą ilością energii i gotowością na wyzwania 2018 roku!