Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Jarmark Bożonarodzeniowy w Silnowie na rzecz chorej Karolinki

16 grudnia w Silnowie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Silnowo 2020, Sołtysa i Radę Sołecką Silnowa, MBP Borne Sulinowo (filia w Silnowie) oraz Spółdzielnię Socjalną „Dom i Ogród”.

Na wszystkich odwiedzających czekały tradycyjne potrawy wigilijne, kawa, herbata, ciasta, kolędy w wykonaniu dzieci ze świetlicy w Piławie pod kierownictwem pani Kamili Machalskiej i dzieci uczęszczające na zajęcia do biblioteki w Silnowie – Martynę Zabuską, Weronikę Bielską, Piotra Bielskiego, Julię Orłowską oraz Alę Liszko ze Szczecinka, a także Kingę Siembab i Dominikę Siembab z Przybrdy. Podczas Jarmarku odbył się konkurs na najładniejszą ozdobę choinkową, a także można było zakupić ozdoby bożonarodzeniowe. Na dzieci z sołectw Silnowo i Piława czekała niespodzianka – czyli Mikołaj (który przybył około godz. 18.30).

Podczas trwania Jarmarku odbywała się loteria fantowa, z której cały dochód został przekazany na rzecz chorej Karolinki. Pod każdym losem kryła się nagroda i dodatkowo każdy brał udział w losowaniu nagrody specjalnej (obrazy, przejażdżka samochodem, sesja fotograficzna, maskotki czy też ozdobne choinki).

Gorąco dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pomyślnego przebiegu imprezy. Serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich darczyńców i sponsorów, ludzi dobrej woli, którzy z takim zaangażowaniem odpowiedzieli na apel o fanty na loterię. Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie, za zaangażowanie, za udział w loterii oraz wspólnie spędzony czas!

Julia Woźniak
Młodszy bibliotekarz