Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Witaj w bibliotece, Święty Mikołaju!

6 grudnia 2017 roku w godzinach 16.00-19.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie dostarczyła najmłodszym mieszkańcom mnóstwa emocji. Wspólnie z pracownikami biblioteki dzieci przygotowały ozdoby na choinkę i pięknie ją ustroiły. Nikt się nie ociągał, a efekty pracy wszystkich rączek można podziwiać choćby na filmiku dokumentującym pracochłonne przedsięwzięcie (autorstwa Daniela Graszki).

Po ciężkiej pracy wszystkim należał się solidny i pyszny posiłek. Po sali rozniósł się zapach aromatycznej pizzy w wielu odsłonach smakowych. Wśród zachwytów podniebienia, czekaliśmy na kolejny punkt programu – wizytę świętego Mikołaja. Wzywany głośno przez dzieci, pojawił się z prezentami. Co za emocje! Każdy z Mikołajem zaśpiewał kolędę, otrzymał paczkę i już nic więcej do szczęścia nie było potrzebne. Tyle wrażeń, że zaróżowiły się policzki i zakręciły łzy wzruszenia.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i zdjęć, bo taka okazja zdarzy się dopiero za rok…