Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Andrzejkowy wyjazd na Tropikalną Wyspę pod Berlinem za nami!

25 listopada 2017 roku odbyła się wycieczka na Tropikalną Wyspę pod Berlinem (największa tropikalna kraina w Europie!). Był to już trzeci zagraniczny wyjazd organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, a koordynacją i pilotażem zajął się ponownie pan Daniel Graszka.

Na miejscu spędziliśmy aż 12 godzin, gdzie pomimo deszczowej pogody mogliśmy cieszyć się wysoką temperaturą – około 26 stopni Celsjusza. Każdy miał możliwość skorzystania z licznych atrakcji wodnych i nie tylko. Czekały na nas zakręcone zjeżdżalnie, największy zadaszony las tropikalny świata, gorące sauny czy najdłuższa dzika rzeka w Niemczech – Whitewater River (250 metrów długości). Nieodłącznym elementem naszej przygody był relaks i wypoczynek. W wyjeździe wzięło udział prawie 70 osób z Bornego Sulinowa, Bobolic, Czaplinka, Szczecinka, Złotowa i okolic (co czyni go prawdopodobnie największą autokarową wycieczką z naszego miasta!).

Cały czas pracujemy nad ofertą na 2018 rok. Możemy zdradzić, że wrócimy na Tropikalną Wyspę już 10go marca (z okazji Dnia Kobiet). Gorąco zapraszamy!