Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Intensywne przygotowania do Kiermaszu Świątecznego!

Akcja zdobienia pierniczków cały czas trwa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolejnych przygotowań, które odbyły się 28 listopada 2017 roku!

Kiermasz świąteczny organizowany przez MBP, Stowarzyszenie „Stacja Kultura” i CKiR będzie bardzo atrakcyjną i urozmaiconą imprezą dla każdego. Poza pierniczkami, zaoferujemy także serwis kawowy, grzańca, domowe ciasta, stoiska z wszelakimi dobrami, loterię fantową oraz aukcję obrazów młodych artystów zrzeszonych w Atelier Młodego Artysty w bibliotece. Zimowo-świąteczny klimat zapewnią występy indywidualne wokalistów, zespołów, kwartetu saksofonowego, a dla najmłodszych odbędzie się warsztat zdobienia pierników i wyrobu ozdób choinkowych m.in. z wikliny papierowej, a potem wspólne strojenie choinki. Oficjalny patronat medialny objęła Telewizja Gawex.

Do zobaczenia już 9 grudnia o 14.00 w BKO!