Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » „Spotkanie z Agnieszką Osiecką” w Bornem Sulinowie

Zaproszenie na „Spotkanie z Agnieszką Osiecką” 18 listopada 2017 r., godz. 17.00, w auli BKO!

Spektakl Spotkanie z Agnieszką Osiecką miał swoją premierę 14 października 2017 r. w pałacu w Siemczynie, w ramach XVIII Dni Henrykowskich.

Stowarzyszenie „Stacja Kultura” i Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprezentowały trzyczęściowy program promujący dorobek artystyczny mieszkańców Bornego Sulinowa. Kluczowym akcentem stała się część poświęcona życiu i twórczości Agnieszki Osieckiej, wzbogacona recytacją i bogatą oprawą muzyczną.

Z racji, że pojawiło się wiele głosów zachęcających do prezentacji owego programu w Bornem Sulinowie, spełniamy oczekiwania tych, którzy kochają Osiecką i zapraszamy na „Spotkanie z Osiecką”Przedstawienie odbędzie się 18 listopada 2017 r., godz. 17.00, w auli BKO. Wstęp wolny, choć ilość miejsc ograniczona.

Projekt „Sztuka cię szuka czyli powrót Okularników” jest realizowany w ramach konkursu „Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”.