Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Projektowanie biżuterii artystycznej

Wśród zajęć oferowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną prowadzone są warsztaty biżuterii artystycznej, w których chętnie biorą udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Pierwsze zajęcia odbyły się 16 października, a podczas nich uczestniczki mogły dowiedzieć się, w jaki sposób wykonuje się biżuterię oraz stworzyć własną bransoletkę.

Spotkania zostały zorganizowane w ramach projektu „Wierny przyjaciel” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2017 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie ze wparciem Burmistrza Bornego Sulinowa i Stowarzyszenia „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie.