Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Spraw, aby Pracownia Orange powstała w naszym mieście!

Miejska Biblioteka Publiczna bierze udział w projekcie „Pracownia Orange”, który uwzględnia stworzenie Multimedialnego Centrum Kreacji i Informacji ze stanowiskami komputerowymi i Internetem dla wszystkich potencjalnych użytkowników.

Pracownia pozwoliłaby na swobodne korzystanie z zasobów Internetu w ramach zajęć „Senior w sieci”. Wolontariusze pomogą nabyć umiejętności sprawnej obsługi Internetu na własne potrzeby użytkowników, co znacznie podniesie kompetencje cyfrowe najstarszych mieszkańców. Dzieci i młodzież będą mogły korzystać z pracowni przy okazji udziału w m.in. cotygodniowych zajęciach „Akademii kreatywnej” i „Język obcy nie taki obcy”, pomocy w nauce w „Pogotowiu edukacyjnym”, warsztatów projektowania biżuterii, zajęć fotograficznych, turniejów gier logicznych. Rozwiązania te podniosą poziom atrakcyjności usług i zainteresowanie ofertą biblioteki, co uczyni ją centrum integrującym społeczność.

Zatem prosimy Państwa o codzienne oddawanie głosów na Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie. Zapraszamy do głosowania i z góry dziękujemy za każdy oddany głos.

INSTRUKCJA W KILKU KROKACH:
1. https://pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,181,borne-sulinowo.html
2. GŁOSUJ CODZIENNIE ZA POMOCĄ SWOJEGO KONTA FACEBOOK I ADRESU E-MAIL
3. POTWIERDŹ SWÓJ GŁOS (W PRZYPADKU SKORZYSTANIA Z ADRESU E-MAIL)