Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Bajkoterapia w Łubowie

Bajkoterapia to warsztaty dla dzieci łączące czytanie bajek, ćwiczenia plastyczne, muzyczne oraz relaks. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała takie zajęcia w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel”. W warsztatach poprowadzonych przez panią Aurelię Biegajło i panią Martę Kątny uczestniczyły kreatywne i chętne do działania dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łubowie.

Spotkania zostały zorganizowane w ramach projektu „Wierny przyjaciel” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2017 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie ze wparciem Burmistrza Bornego Sulinowa i Stowarzyszenia „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie.