Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Pierwsze zajęcia fotograficzne w Łubowie

Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała kolejny cykl zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel” realizowanego z programu „Partnerstwo dla książki” finansowego ze środków MKiDN. Tym razem zajęcia poprowadzone przez pana Daniela Graszkę dotyczyły fotografii oraz obsługi sprzętu fotograficznego.

Efekt końcowy pracy uczestników będzie można podziwiać podczas wystawy fotografii pt. „Dobre zdjęcie z telefonu? To możliwe!”.

Spotkania zostały zorganizowane w ramach projektu „Wierny przyjaciel” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2017 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie ze wparciem Burmistrza Bornego Sulinowa i Stowarzyszenia „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie.