Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » ATELIER MALARSKIE ZAPRASZA!

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie w ramach projektu „Równać szanse” powstało Atelier Młodego Artysty. Nie chcemy, by po zakończeniu projektu Atelier przestało istnieć. Niech nadal tętni życiem!

Spotkania z instruktorem odbywać się będą w każdy wtorek i piątek o godz. 15.00.

UWAGA!
Uczestnik musi mieć ukończone 12 lat.

Uczestnicy do 18 lat (bądź uczący się jeszcze w szkole średniej) mają bezpłatny dostęp do pracowni i materiałów.

Dorośli i nieuczący się zapewniają sobie własne materiały do pracy (blejtram, pędzle, farby itp.), my zaś udostępniamy sztalugi i pomoc instruktora, pomieszczenie oraz zaplecze socjalne.

Zapisy pod nr tel. 94 37 33 120 lub w siedzibie biblioteki, ul. Szpitalna 1. Ilość miejsc ograniczona (do 10 osób w grupie) ;)