Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Warsztaty z biżuterią w Łubowie

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel” realizowanego z programu „Partnerstwo dla książki” finansowanego ze środków MKiDN zorganizowała cykl zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym projektowanie oraz wyrób biżuterii artystycznej.

Instruktorem zajęć była pani Iwona Gajewska-Tranbowicz – dyrektor MBP w Bornem Sulinowie. Spotkanie miało na celu wprowadzić w podstawy projektowania i wyrobu biżuterii według własnego pomysłu, przedstawienie akcesoriów dostępnych na rynku rękodzielniczym oraz podjęcie pierwszych wysiłków zmierzających do samodzielnego wykonania niepowtarzalnego egzemplarza własnej biżuterii.

Frekwencja dopisała, a zacięcie i zainteresowanie tematem były naprawdę godne podziwu. Szanując zainteresowanie i chęci uczestników, na warsztatach spotkamy się jeszcze kilka razy. Do zobaczenia wkrótce!

Spotkania zostały zorganizowane w ramach projektu „Wierny przyjaciel” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2017 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie ze wparciem Burmistrza Bornego Sulinowa i Stowarzyszenia „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie.