Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Prezentujemy jesienną ofertę zajęć!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy wykaz sekcji, klubów i zespołów działających w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie obowiązujący od października do grudnia bieżącego roku. Będzie się działo!

Podstawową ofertę wzbogaciliśmy o takie nowości jak:

• Zespół wokalny – nabór trwa codziennie do godziny 16.00,
  • Warsztaty projektowania i wyrobu biżuterii artystycznej,
  • Teatrzyk lalkowy „Pacynka” (uczestnicy do 12 lat),
  • Klub „Małego Chemika”,
  • Naturoterapię przez taniec (dla dorosłych),
  • POGOTOWIE EDUKACYJNE (bezpłatna pomoc w nauce z matematyki, j. polskiego, j. angielskiego, j. niemieckiego…).

Ruszamy z początkiem października – zapisy w budynku MBP lub pod nr tel. 94 37 33 120 :)

Oprócz tego przypominamy o wycieczce na Tropikalną Wyspę pod Berlinem (największa tropikalna kraina w Europie!)która odbędzie się w dniach 25-26 listopada! Więcej informacji pod linkiem: http://www.mbp.bornesulinowo.pl/cms/?p=19593