Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wycieczka na Tropikalną Wyspę pod Berlinem!

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wycieczkę na Tropikalną Wyspę pod Berlinem (największa tropikalna kraina w Europie!), która odbędzie się w dniach 25-26 listopada!

Wymarzona temperatura – nawet 26°C przez 365 dni w roku sprawia, że Tropikalna Wyspa (Tropical Islands) to idealny cel weekendowej podróży. Każdy gość może rozkoszować się tropikami na terenie odpowiadającym 8 boiskom do piłki nożnej (66.000 m2). Największy zadaszony las tropikalny świata, największa w Europie egzotyczna strefa saun, Morze Południowe z 200 metrami piaszczystej plaży i wiele innych atrakcji czekają na gości w każdym wieku.

Tropical Islands to przygoda, odpoczynek i relaks, to gorący wypoczynek w samym sercu Europy. Na wyspie szybować można balonem aż 55 metrów nad lasem tropikalnym, obserwować żółwie i bagno mangrowe, unosić się na falach Laguny Bali lub poszaleć zjeżdżając z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej. To wszystko jest możliwe tylko w Tropical Islands!

TERMIN: 25-26 listopada 2017

PROGRAM:

• 1 DZIEŃ – wyjazd z Bornego Sulinowa o godz. 6.00. Przyjazd na Tropikalną Wyspę około godz. 11.00. Zabawa w tropikalnej krainie do godz. 23.00. Zbiórka przy autokarze. Wyjazd w drogę powrotną
  • 2 DZIEŃ – przyjazd do Bornego Sulinowa w godzinach porannych, około godz. 4.00

CENA: 99 zł

Cena obejmuje:

• transport wygodnym autokarem (klimatyzacja, DVD, WC)
  • ubezpieczenie
  • opiekę pilota

Cena nie obejmuje:

• biletu wstępu na Tropikalną Wyspę, płatne w autokarze:
    • TROPIKI + AMAZONIA – 29€ (dzieci i młodzież) lub 35€ (osoba dorosła)