Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Relacja z koncertu podsumowującego wakacyjne warsztaty wokalne

Minione popołudnie (30 sierpnia 2017 roku) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie tętniło muzyką! Zakończenie wakacyjnych warsztatów wokalnych uwieńczył pełen radości i wzruszeń koncert. Uczestnicy zajęć mieli możliwość pochwalić się swoimi zdolnościami, a także nabytymi w trakcie nauki umiejętnościami wokalnymi.

Cała impreza odbyła się w kolorowej scenerii i była podróżą po bajkowym świecie Walta Disneya. Praca nad oddechem, dykcją, wyrazem artystycznym i aktorskim to tylko nieliczne tematy, które uczniowie poruszali na warsztatach. Jak ujęła to instruktor zajęć pani Marta Kątny„to właśnie w tych szczegółach tkwi ciężka praca i wymagają one naprawdę dużo odwagi”. Publiczność licznie dopisała i nie szczędziła braw. Sami artyści – Julia Gawłowska, Kalina Tranbowicz, Nela Brankiewicz, Wiktoria Łozińska, Wiktoria Krawczyk, Roland Szlamberger, Jakub Maczuła, Damian Borchardt i Szymon Bielka dali z siebie wszystko nie tylko na koncercie, ale również na samych warsztatach.

„W każde nasze spotkanie wkładaliście dużo pracy i zaangażowania. Zmierzyliście się ze swoimi lękami i z tym co was przerasta, a co najważniejsze – pokonaliście każdą przeszkodę rzucaną pod nogi. Praca z takimi ludźmi to zaszczyt. Jestem Wam bardzo wdzięczna, jestem wzruszona, i dumna” – właśnie takimi słowami pani Marta podsumowała dwumiesięczną pracę i jej finał.

Cały koncert mogą Państwo obejrzeć klikając w link poniżej: