Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem

27 lipca 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, autorem cieszących się coraz większą popularnością powieści z dreszczykiem!

Bestsellerowa Bestia, Kompleks Boga czy kontynuacja Bestii – Przebudzenie budzą wiele emocji i skupiają coraz większą rzeszę fanów wokół twórczości Piotra.

Spotkanie z młodym pisarzem poprowadziła dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej – Iwona Gajewska-Tranbowicz, wybierając konwencję swobodnej wielowątkowej rozmowy, która odkryła nieco ciekawostek tak z życia prywatnego jak i warsztatu autora. Nie wiedzieć kiedy minęło 1,5 godziny fantastycznego spotkania, podczas którego, jak zapewniają uczestnicy, nie można było się nudzić. Rozmowa toczyła się bowiem niezwykle lekko, wartko, poruszając coraz to inne struny życia naszego Gościa. Piotr okazał się nader wdzięcznym rozmówcą i chętnie udzielał wyczerpujących odpowiedzi na przeróżne pytania. Dzięki temu nie było mowy o oficjalnym charakterze wydarzenia.

Możliwość poznania osobistego Piotra Rozmusa i jego małżonki – Oli, jest dla nas bardzo cenna. To jedna z niewielu okazji do zweryfikowania wyobrażeń o autorze z jego prawdziwym wizerunkiem, w który wpisują się przeżycia osobiste, poglądy, wartości, otaczający ludzie. To czas, by uświadomić sobie, że pisarz, artysta nie żyje za szklaną szybą, to też człowiek, z którym można znaleźć zaskakująco wiele wspólnego.

Z pewnością skorzystali ci wszyscy, którzy zdecydowali się wygospodarować czas, by trochę bliżej poznać autora Kompleksu Boga. Okazało się bowiem, że Piotr jest niezwykle pogodnym, serdecznym człowiekiem, który nie ma nic wspólnego z mroczną naturą bohaterów swoich książek i nierzadko przerażającą fabułą. Zapraszamy do lektury. Tym bardziej, że półmetek osiągnęła kolejna – już czwarta powieść Piotra Rozmusa. Tytułu jeszcze nie znamy, ale wiadomo, że tym razem w centrum uwagi Piotr ulokował mafijnych bossów i ich mafijne układy. Czekamy zatem cierpliwie na świeży zapach farby drukarskiej.

Serdeczne podziękowania kierujemy przy tej okazji do Oli – żony Piotra, która oczarowała nas swoją empatią, pogodą ducha i naturalnością. Mieliśmy nieodparte wrażenie, że znamy się od dawna. Dziękujemy za te miłe doznania.

Spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem

Opublikowany przez Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie na 1 sierpnia 2017