Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » I Letnia Biesiada w Bornem Sulinowie z programu SPOŁECZNIK

Stowarzyszenie „Stacja Kultura” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zorganizują I Letnią Biesiadę w Bornem Sulinowie! Wniosek na organizację imprezy, która mamy nadzieję wpisze się w coroczny kalendarz wydarzeń, został rozpatrzony pozytywnie, więc już wiadomo, że pierwsza edycja Biesiady Letniej odbędzie się.

Termin imprezy zaplanowano na 29 lipca 2017 roku. O szczegółach będziemy informować lada dzień na stronie Urzędu Miejskiego, MBP, FaceBooku oraz za pomocą plakatów. Założeniem biesiady jest integracja społeczeństwa. Sądzimy, że skoro muzyka łagodzi obyczaje, a wspólne biesiadowanie łączy pokolenia, to efektem takiego połączenia może być tylko udana impreza, czego wszystkim serdecznie życzymy i już dziś zapraszamy do udziału!

plakat-biesiada