Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Dzień Dziecka z wędką 2017

10 czerwca 2017 roku Polski Związek Wędkarski wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie zaprosili adeptów wędkarstwa do rywalizacji. Z okazji MDD odbył się piknik wędkarski połączony z zawodami w dyscyplinie spławikowej.

Rybki „brały” więc i wyniki były wspaniałe. W każdej z dwóch grup wiekowych przyznano trzy główne miejsca, ale nikt nie opuścił zawodów z pustymi rękoma. Uczestnicy oprócz pucharów i medali wylosowali przydatne wędkarskie akcesoria oraz otrzymali paczkę ze słodką zawartością. Ten radosny, chociaż deszczowy poranek umilił zespół muzyczny „Romek i Kazik” dbając o wyraz artystyczny spotkania, a także ciepły posiłek przygotowany przez pensjonat „U Ani”. Humor dopisywał wszystkim obecnym, szczególnie organizatorom, dumnym ze swoich adeptów.

Wyniki prezentują się następująco:

Grupa młodsza
I miejsce – Martyna Stachurska