Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Uruchomiliśmy Sklepik przy Galerii!

DSC0021Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie regularnie gości artystów malarzy i fotografików. Aby stworzyć możliwość wystawiania prac także artystom spoza naszego regionu, zredagowano regulamin i uruchomiono „Sklepik przy Galerii”.

Regulamin galerii

Celem regulaminu jest ustalenie zasad wystawiania prac własnych przez zainteresowanych artystów, natomiast sklepik ma umożliwić nabycie na własność (zakup) wystawianych prac. Zatem zapraszamy do wirtualnej GALERII. Poza uczestnictwem w wernisażu artysty, stwarzamy szansę zapoznania się z dorobkiem twórczym za pośrednictwem fotorelacji na stronie MBP w zakładce „Sklepik przy Galerii”.