Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Biblioteka beneficjentem projektu LATO W TEATRZE!

LWT26 kwietnia 2017 roku Komisja Ekspertów programu „LATO W TEATRZE”, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w składzie: Justyna Czarnota-Misztal, Tomasz Daszczuk, Konrad Dworakowski, Wiesława Klata, Magdalena Parnasow-Kujawa, Lech Śliwonik

spośród nadesłanych wniosków, które zostały dopuszczone do oceny merytorycznej przez przedstawicielki Instytutu Teatralnego, koordynatorkę merytoryczno-organizacyjną Joannę Krukowską, zdecydowała o przyznaniu dofinansowania m.in. dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie!

Co to oznacza? Dokładnie to, że zapraszamy dzieci (od 7 lat) oraz młodzież z Bornego Sulinowa i okolic do udziału w projekcie wakacyjnym w okresie 7-22 lipca 2017r. Mówimy STOP nudzie w wakacje!

Program zapewnia:

• zorganizowane, profesjonalne zajęcia warsztatowe w wymiarze po 5 godzin każdego dnia w grupie (do wyboru): taneczno-muzycznej, scenograficzno-rekwizytorskiej i aktorskiej (mile widziana młodzież),
  • przez cały czas projektu opiekę pedagogiczną,
  • ciepły posiłek każdego dnia, w którym odbywają się zajęcia,
  • udział w finałowym przedstawieniu teatralnym w plenerze,
  • dobrą zabawę, może nawet sławę, film wystrzałowy i materiał na album gotowy ;-)

Zapisy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, ul. Szpitalna 1, tel. 94 37 33 120

O udziale w projekcie decyduje kolejność zgłoszeń. Dowóz dzieci spoza Bornego Sulinowa we własnym zakresie. Serdecznie zapraszamy!

Kategoria: Aktualności, MKiDN