Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » „2 + 2 = 5 wspólnie zrobimy więcej”

fil4112 kwietnia 2012 roku w Bornem Sulinowie odbyła się Konferencja Regionalna Programu Rozwoju Bibliotek „2 + 2 = 5  wspólnie zrobimy więcej”. Organizatorami spotkania były: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w Warszawie, Książnica Pomorska w Szczecinie i Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie. W Konferencji uczestniczyli Burmistrz Bornego Sulinowa Renata Pietkiewicz – Chmyłkowska, Przewodnicząca Rady powiatu Dorota Chrzanowska,  Kierownik Działu Instrukcyjno – Metodycznego w Książnicy Pomorskiej Monika Kwaśniak, przedstawiciel  FRSI Dorota Kostowska, bibliotekarze z województwa zachodniopomorskiego oraz sympatycy i przyjaciele biblioteki w Bornem Sulinowie. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń w ramach współpracy bibliotek ze społecznością lokalną. Na zakończenie konferencji przed publicznością wystąpił Kabaret bibliotekarzy z Dębna „Biblioteka po godzinach”.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za przybycie i aktywne uczestnictwo.