Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Wystawa „Duchowość Natury”

_DSC00177 kwietnia 2017 roku w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie odbył się wernisaż organizowany przez Borneński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Wystawa pt. „Duchowość Natury” przyciągnęła liczną publiczność złożoną nie tylko z mieszkańców Bornego Sulinowa. Była także podsumowaniem pleneru Letniej Szkoły Seniora.

Uczestnicy pochodzili m.in. z Golczewa, Gryfic, Wałcza, Pyrzyc, Gryfina, Goleniowa, Białogardu, Nowogardu, Kamienia Pomorskiego, a także z Bornego Sulinowa. Przyjemną wystawę umiliły wiersze pani Lucy von Schickedantz oraz krótkie przemówienie Burmistrz pani Renaty Pietkiewicz-Chmyłkowskiej. Do podziwiania poplenerowej wystawy Letniej Szkoły Seniora zapraszamy do końca miesiąca!

Kategoria: Aktualności, Wystawy