Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie » Blog Archive » Pogotowie biblioteczne!

ambulance-24405_640Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych stałych czytelników, Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie uruchomiła „Pogotowie biblioteczne”. Na czym polega ta idea? Po prostu, kiedy sytuacja tego wymaga, dostarczamy książki pod wskazany adres!

Wystarczy złożyć zapotrzebowanie telefonicznie pod numerem: 505 876 383 do pani Ewy Fišic (bibliotekarza w wypożyczalni dla dorosłych) lub dzwoniąc pod numer ogólny: 94 37 33 120, a książki zostaną przygotowane i dostarczone do czytelnika pod wskazany adres.

Dowóz książek odbywać się będzie w każdy piątek w godzinach 10.00-13.00 za pośrednictwem pracownika MBP. Oferta kierowana jest głównie do osób mających problemy z poruszaniem się, chorych, niesprawnych fizycznie czy osłabionych. Warunkiem realizacji zamówienia jest aktualna rejestracja w bibliotece. Zapraszamy do korzystania z usługi :)