Archiwum z » 10 maja, 2022«

Działania bookcrossingowe, które prowadzimy zaczynają docierać do kolejnych mieszkańców i czytelników! Tym razem nasza półeczka powstała w domu opieki seniora – Senior Residence Borne Sulinowo. Mamy nadzieję, że pensjonariusze chętnie skorzystają z propozycji i sprawi im to dużą radość. Chcemy, aby wszyscy mieli równy dostęp do czytelnictwa, więc pomagamy tym, co nie mogą sami nas odwiedzić :)

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Wiosna w pełni, a Stowarzyszenie „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie już przygotowuje dla Państwa kolejne wydarzenie! Tym razem będzie to Przegląd Piosenki Senioralnej w ramach projektu pn. „Na Ukraińską Nutę”, który może być doskonałą okazją do spotkania i przypomnienia sobie utworów z różnych stron naszego regionu. Zaproszone zespoły zaprezentują bogaty repertuar, a całe wydarzenie z pewnością przyciągnie wielu amatorów muzyki ludowej.

Zapraszamy Państwa serdecznie 4 czerwca 2022 roku o godzinie 15:00 do Galerii PRL w Bornem Sulinowie!

Dofinansowano z budżetu zadania publicznego pn. „Program Społecznik 2022-2024”. Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.