Archiwum z » 11 stycznia, 2022«

Zbierania pomysłów i inspiracji ciąg dalszy! Lubimy spędzać ze sobą czas i wspominać okresy w życiu, kiedy każdy z nas przypadkowo, bądź celowo znalazł się właśnie w Bornem Sulinowie! W naszych głowach jest tyle pomysłów, że ciężko wybrać najlepsze, dlatego dobrze, że mamy siebie. Jeszcze w tym miesiącu będziemy mieli ogromny zaszczyt spotkać się z mieszkańcem Bornego Sulinowa, który w czasach militarnych, kiedy w mieście stacjonowały wojska rosyjskie pracował w zawodzie fotografa. Nie możemy doczekać się fascynujących opowieści z tamtego okresu historii oraz obejrzenia unikatowych zdjęć, których kopi po prostu nie ma.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Witamy Państwa bardzo serdecznie w Nowym Roku i mamy nadzieję, że będzie to czas przepełniony ciekawymi wydarzeniami kulturalnymi w naszej bibliotece.

Już w środę, 19 stycznia o godzinie 17:00 zapraszamy na Dzień Babci i Dziadka w stylu greckim, który będziemy świętować przy dźwiękach duetu muzycznego Państwa Miszewskich, a fascynujące historie na temat tego pięknego kraju opowie nam pan Marek Pasławski. Poczęstunek w stylu greckim przygotują członkowie Kuźni Talentów z Krągów.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja pozwoli Państwu na chwilę przenieść się do słonecznej Grecji!

Bezpłatna wejściówka do odebrania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Ilość miejsc ściśle ograniczona!

Kategoria: Aktualności