Archiwum z » 16 sierpnia, 2021«

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

Kategoria: Aktualności

Przed Wami kolejna Poniedziałkowa Polecajka z Julią z Filii Silnowo w roli głównej i książką Doroty Schrammek „Niepełka”.

Nastoletnia niepełnosprawna Weronika po przeprowadzce do Trzebiatowa na nowo musi budować swój świat. Trafia do klasy, w której prym wiedzie utalentowana muzycznie Kinga. Odkąd w szkole pojawiła się nowa nastolatka, Kinga czuje, że jej pozycja klasowej liderki jest zagrożona. Robi wszystko, by koledzy poczuli niechęć do Weroniki. Czy Kinga zrozumie, czym jest tolerancja i szacunek do drugiego człowieka? Czy zechce zdjąć maskę i odkryć głębię prawdziwej przyjaźni?

Kategoria: Aktualności, Silnowo

Weź udział w wielkiej przygodzie podążania szlakiem starej borniańskiej kolei! Odkrywaj zagadki i zbuduj własny kolejowy szlak!

Już we wrześniu Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie rozpocznie realizację projektu pn. „Do przyszłości koleją” w ramach dofinansowania otrzymanego w konkursie grantowym „Dzieci Kapitana Nemo” organizowanym przez Fundację BGK im. J. K. Steczkowskiego z siedzibą w Warszawie.

więcej…