Archiwum z » 19 lipca, 2021«

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

Kategoria: Aktualności

No dobra, może się pospieszyliśmy i Międzynarodowy Dzień Szachów jest dopiero jutro, ale czemu nie wejść w nowy tydzień w szachowym nastroju? Łapcie nową Poniedziałkową Polecajkę.

Przedstawiamy „Gambit Królowej” Waltera Tevisa. Znacie? Pewnie, że znacie. Podobno po obejrzeniu serialu na Netflixie zainteresowanie grą w szachy skoczyło o 100%. Czy tak samo zadziała na Was książka?

Kategoria: Aktualności

Drugi tydzień kosmicznych zajęć wakacyjnych za nami! Tym razem w kosmiczną podróż nasze dzieciaki zabrały Panie Katarzyna Kowalczyk – instruktor zajęć plastycznych, Magdalena Przekwas – instruktor zajęć języka angielskiego oraz Katarzyna Andrzejewska – instruktor zajęć akrobatycznych.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na kolejną wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Energylandii (o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa przeczytacie Państwo na końcu informacji).

więcej…