Archiwum z » Grudzień, 2020 «

Komunikat o wznowieniu działalności biblioteki z dnia 28 grudnia 2020 roku

Kategoria: Aktualności

Kategoria: Aktualności

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zapraszamy Państwa do obejrzenia Koncertu Bożonarodzeniowego „Muzyczna opowieść wigilijna”!

Zimowo-świąteczny klimat zapewnią panie: Edyta Mech i Katarzyna Więckowska wraz z przyjaciółmi. O oprawę muzyczną zadbają Roman Sokulski i Tadeusz Kulicki, a nagłośnieniem oraz oświetleniem zajmie się Wojciech Więckowski. Nad sprawami audiowizualnymi pieczę będzie sprawował Daniel Graszka. Gorąco zapraszamy!

Kategoria: Aktualności

Już wkrótce Święta Bożego Narodzenia. Zapewne większość z Was już wpadła w wir świątecznych przygotowań. Mamy jednak nadzieję, że znajdziecie trochę czasu, by choć na chwilę Wasz dom zmienił się w prawdziwie kreatywną pracownię plastyczną i wraz z Waszymi pociechami przygotujecie ozdoby świąteczne.

Jak wykonać prostą dekorację świąteczną zobaczcie w naszym wideo, krok po kroku. Wystarczy tylko kilka rekwizytów, aby dom zmienił się nie do poznania. Szczegóły wraz z instrukcją wykonania zostały zaprezentowane przez naszą koleżankę Julię i jej pomocników. Miłej pracy! :)

Kategoria: Aktualności

Dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka Działaj Lokalnie Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania POJEZIERZE RAZEM w Szczecinku.

Kategoria: Aktualności

Informacja o godzinach pracy w okresie świąteczno-noworocznym

Kategoria: Aktualności

Z przyjemnością informujemy, że kapituła w składzie: płk Andrzej Witek – Prezes Zarządu Środkowopomorskiego Okręgu związku Piłsudczyków, ppłk ZPRP dr h.c. Janusz Piotr Kowalkowski – Prefekt Królewskiej Akademii Literatury w Krakowie oraz kpt ZPRP Eugenia Cieszyńska – Kierownik Szwadronu Literackiego przyznała zespołowi SPOCZNIJ działającemu przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie wyróżnienie za propagowanie wartości patriotycznych w ramach IV Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni Legionowej. Członkom zespołu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Kategoria: Aktualności