Archiwum z » Listopad, 2020 «

Komunikat o wznowieniu działalności biblioteki z dnia 30 listopada 2020 roku

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca października zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pani Barbara Walkowiak,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Maja Chaberek,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Nikola Olejarz.

więcej…

Szanowni Mieszkańcy,
Dziś wyjątkowe święto dla każdego Polaka – Święto Niepodległości. Co roku obchodziliśmy je bardzo uroczyście. Jednak ze względu na nieustającą pandemię COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, zamiast udziału w corocznych, oficjalnych uroczystościach – zapraszamy do włączenia się we wspólne świętowanie, ale we własnych domach poprzez środki komunikacji elektronicznej.

więcej…

Czasowe zamknięcie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie oraz Filii w Silnowie, Radaczu i Łubowie w dniach 07-29.11.2020 roku

Kategoria: Aktualności

W dniu 11 listopada o godz. 12.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza wszystkich do obejrzenia wydarzenia online „Rzecz o Niepodległej”. Przygotowany montaż słowno-muzyczny ma uświetnić tegoroczne obchody rocznicowe. Chcemy, aby każdy mógł przyłączyć się do wspólnego świętowania i poczuć się częścią wspólnoty obywatelskiej w tym ważnym dla nas wszystkich święcie.

więcej…

W dniu 11 listopada w samo południe, każdy z Państwa może wziąć udział w akcji „Niepodległa do hymnu” i przyłączyć się do wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego. Wystarczy o godz. 12.00 włączyć jedną z większych stacji radiowych lub telewizyjnych i przyłączyć się do wspólnego odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego, który będzie emitowany na antenie.

więcej…

Kategoria: Aktualności