Archiwum z » Listopad, 2019 «

29 listopada 2019 roku w filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Silnowie odbyły się Andrzejki. Na dzieci czekała moc wróżb. Nasz wróżki miały pełne ręce pracy. Chętne dzieci ustawiły się w kolejkach, aby odkryć, co może ich czekać w przyszłości.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Silnowo

W związku z uczestnictwem w 8. edycji Narodowego Czytania, Prezydent RP skierował do wszystkich podmiotów biorących udział w akcji szerzenia uniwersalnych i patriotycznych wartości – w tym do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie – serdeczne podziękowania. Do listu został dołączony okolicznościowy egzemplarz „Nowel polskich” z autografem Prezydenta, które znajdziecie Państwo w naszej bibliotece.

Kategoria: Aktualności

Martusia i Marzenka prezentują finał naszej serii „Książka na weekend. Mieszkańcy polecają”!

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Na straży słowa” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2019 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kategoria: Aktualności, MKiDN

28 listopada 2019 roku grupa muzyczno-teatralna działająca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie zaprezentowała swoje pierwsze przedstawienie dzieciom z zaprzyjaźnionego przedszkola „Jedyneczka”. Przedszkolaki w dużym skupieniu obserwowały co dzieje się na scenie, a potem trafnie odpowiadały na pytania dotyczące tego widowiska.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Komendant Powiatowy Policji w Szczecinku i Burmistrz Bornego Sulinowa zapraszają mieszkańców gminy Borne Sulinowo na otwartą debatę społeczną pn. BEZPIECZNA GMINA BORNE SULINOWO. Więcej informacji na plakacie!

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy Elżbiety Majewskiej pt. „Przed zimą”, które odbędzie się 6 grudnia o godzinie 17.00 (Galeria MBP)!

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca października zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pani Barbara Walkowiak,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Weronika Kulak,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Milan Biały.

więcej…