Archiwum z » Wrzesień, 2019 «

W dniu 27 września 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie gościła pana Jacka Getnera – pisarza, scenarzystę i dramaturga. To współscenarzysta sitcomu „Daleko od noszy”, serialu komediowego „Ale się kręci” oraz docucrime „Malanowski i Partnerzy”.

więcej…

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe propozycje zajęć odbywających się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Tego nie można przegapić!

więcej…

W pierwszym odcinku naszej serii Martusia i Marzenka prezentują książki Colleen Hoover – Hopeless i Losing Hope!

Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu „Na straży słowa” z programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2019 „Partnerstwo dla książki” realizowanego przez Instytut Książki w Krakowie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Szanowni Państwo,
miernikiem jakości funkcjonowania każdej biblioteki jest stopień satysfakcji użytkowników ze świadczonych usług, zgromadzonych zasobów oraz sposobów i form obsługi. Prosimy zatem o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej pracy naszej biblioteki. Wyniki ankiety pozwolą na ocenę świadczonych usług oraz potrzeb czytelniczych, a zbiorcze zestawienie zostanie udostępnione na naszej stronie internetowej. Badanie będzie trwało w dniach 1-31 października 2019r.

więcej…

Kategoria: Aktualności

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca sierpnia zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Kruger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na występ artystów legendarnego kabaretu „Piwnica pod Baranami”, który odbędzie się 17 października o godzinie 18.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Bilety w cenie 35 zł do nabycia w naszej instytucji. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Getnerem, które odbędzie się 27 września o godzinie 17.00!

więcej…