Archiwum z » Maj, 2019 «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Dominikiem Żyburtowiczem, które odbędzie się 27 czerwca o godzinie 17.00!

więcej…

25 maja 2019 roku sala Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie zamieniła się w salą teatralną. Na scenie wystąpił Teatr Kotłownia z Drezdenka!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

20 maja 2019 roku wystawa wędrująca poplenerowa pt. „Tajemnica obrazu a natura morza” zawędrowała do Bornego Sulinowa. Kolekcja 34 prac seniorów UTW z województwa zachodniopomorskiego i wielkopolskiego, powstała na plenerze malarskim w „IV Letniej Szkole Seniora w Dziwnówku” w dniach 26.08-02.09.2018r.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie z Miejskim Kołem Polskiego Związku Wędkarskiego serdecznie zapraszają dzieci i młodzież na zawody wędkarskie, które odbędą się 1 czerwca o godzinie 9.00 na pomoście pensjonatu „Marina” na jeziorze Pile! Czekają atrakcyjne nagrody i fantastyczna rywalizacja połączona z zabawą.

więcej…

Kategoria: Aktualności

W kilkudniowym programie zaproponowaliśmy młodszym mieszkańcom miasta trzy bloki tematyczne: spotkanie z twórczością Aleksandra Fredry, warsztaty karykatury oraz mangi i anime. To był także doskonały czas na zorganizowanie turnieju recytatorskiego!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Teatr Kotłownia i Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zapraszają na spektakl komediowy pt. „NFZ czyli czas leczy rany”, który odbędzie się 25 maja o godzinie 17.00 (budynek MBP, Szpitalna 1)! Bilety w cenie 10 zł do nabycia w naszej instytucji. Ilość miejsc ograniczona.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca kwietnia zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pan Krzysztof Rogowski,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Malwina Papierska,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…