Archiwum z » Marzec, 2019 «

Pora na podsumowanie miesięcznej pracy projektu „Perełki Gminy Borne Sulinowo”

Od środy 13 lutego 2019 r.  w fili Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łubowie realizowany jest kolejny projekt pod nazwą „Perełki Gminy Borne Sulinowo” w ramach Programu „Równać Szanse 2018″.

więcej…

Kategoria: Aktualności

„Autyzm. Wystarczy zrozumieć” – właśnie takie hasło niesie za sobą tegoroczny Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Czym właściwie jest autyzm? Kampania „Polska na Niebiesko” ma na celu podnieść świadomość na temat tego zaburzenia.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniu Auto Drift Show, które odbędzie się 3 maja w godzinach 10.00-19.00 (plac przy Orliku za CKiR, al. Niepodległości 21). W programie pokazy driftu, palenie gumy, koncert zespołu Falkenblues, konkursy dla dzieci i wiele więcej! Nie może Ciebie zabraknąć!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Projekt „Muzyka łagodzi obyczaje” spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem i szybko zgromadził młodych miłośników sztuki. Pierwsze, bardzo liczne spotkanie przybliżyło nam temat, zakres obowiązków, plan działania i charakter spotkań całego projektu. Późniejsze zebrania pomogły rozeznać się w naszych artystycznych predyspozycjach i dzięki temu powstało 5 grup – wokalna, aktorska, choreograficzna, kostiumowa i instrumentalna.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca lutego zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pani Elżbieta Tumiłowicz,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Kalina Tranbowicz,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na prelekcję z wystawą prac pn. „Armia Błękitna w 100. rocznicę przyjazdu wojsk gen. Józefa Hallera do Polski”, która odbędzie się 4 kwietnia o godzinie 17.00. Prelekcję poprowadzi charyzmatyczna mgr Agnieszka Osiak z Biura Dokumentacji Zabytków w Szczecinie!

więcej…

8 marca 2019 w Bornem Sulinowie upłynął pod znakiem życzeń, kwiatów, muzyki i smakołyków. Wszystkie atrakcje były skierowane do płci pięknej, by w szczególny sposób uczcić tę cenną obecność wszystkich Pań w naszej codziennej egzystencji.

więcej…

Kategoria: Aktualności