Archiwum z » Luty, 2019 «

O środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura ludowa i tradycyjna” aplikowała Fundacja BEZ RETUSZU na prośbę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie z przeznaczeniem na rozszerzenie działalności biblioteki.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert zespołu Główny Zawór Jazzu, który odbędzie się 29 czerwca o godzinie 18.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Bilety w cenie 15 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie trzeci raz aplikowała o środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki” i trzeci raz osiągnęła sukces! Nasz pomysł na promocję kultury i czytelnictwa został dostrzeżony i wysoko oceniony.

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca stycznia zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pani Wanda Bednarska,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Aleksander Biliński,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert zespołu Falkenblues, który odbędzie się 6 kwietnia o godzinie 20.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Ilość miejsc ograniczona. Zapraszaj znajomych, takiego wydarzenia nie można przegapić!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego tygodnia ferii zimowych! Podczas kolejnych zajęć dzieci odwiedziły gospodarstwo ekologiczne w Juchowie, zrobiły własną pizze, zmierzyły się z bitwą taneczną w „Just Dance” i „DanceStar Party” czy wyszalały się w parku trampolin w Szczecinku.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Głównym punktem tegorocznych ferii zimowych była wycieczka do szczecineckiego parku trampolin Xjump&laser TOWN. Podczas 3-godzinnego szaleństwa każdy mógł skorzystać z takich atrakcji jak basen z gąbkami, arena główna, belka, kosz, ścianka wspinaczkowa, laserowy labirynt czy paintball. Taką przygodę będziemy wspominać bardzo długo!

więcej…

Kategoria: Aktualności