Archiwum z » Grudzień, 2018 «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert Dawida Krzyka i Stanisława Ogorzałka, który odbędzie się 11 stycznia o godzinie 19.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). W repertuarze utwory NIEMENA i NORWIDA!

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

Kategoria: Aktualności


Kategoria: Aktualności

Kategoria: Aktualności

Również w tym roku, 15 XII 2018 w godzinach od 14.00-20.00 aula w BKO w Bornem Sulinowie za sprawą Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz partnerów (Stowarzyszenie „Stacja Kultura”, Urząd Miejski, Budynek Kulturalno-Oświatowy, Centrum Kultury i Rekreacji z siedzibami w Bornem Sulinowie oraz Telewizja Gawex jako patron medialny),

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca listopada zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Wanda Bednarska,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

W tej edycji konkursu grantowego Równać Szanse 2018 wpłynęło do 286 projektów od organizacji pozarządowych, bibliotek, domów kultury i nieformalnych grup dorosłych. Decyzją Komisji Ekspertów dofinansowano 108 projektów, a z województwa zachodniopomorskiego: 2, przy czym oba projekty z Bornego Sulinowa i na działalność biblioteki.

więcej…

Kategoria: Aktualności

10 grudnia 2018 roku na zaproszenie dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie, pani Iwony Gajewskiej-Tranbowicz mogliśmy po raz drugi gościć wyjątkową postać sceny ogólnopolskiej, poetę, pieśniarza, satyryka- pana Andrzeja Poniedzielskiego.

więcej…