Archiwum z » Lipiec, 2018 «

I znowu dwa tygodnie przeminęły z prędkością światła. Projekt Instytutu Teatralnego pozwolił 45 uczestnikom w wieku 7-14 lat na 13 dni przenieść się w świat animacji poklatkowej, słuchowiska, tańca i fotografii. Rotacyjny charakter pracy dał możliwość spróbować swoich sił w każdej z dziedzin tegorocznej edycji. Efekt dwutygodniowych prac z instruktorami mogliśmy oglądać podczas dwóch pokazów finałowych – 20 i 21 lipca o godz. 21.21. Godzina nieprzypadkowa, bo tuż po zachodzie słońca. Frekwencja na widowni przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. I mimo początkowych problemów technicznych, zabawa była przednia!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Pokaz finałowy uczestników projektu „Lato w Teatrze” w formie happeningu odbędzie się 20 i 21 lipca 2018 roku o godz. 21.21. Zapraszamy na teren przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ostatnich dni zajęć realizowanych w ramach projektu „Lato w Teatrze 2018”. Warsztaty odbywają się w 5 sekcjach: lektorsko-dubbingowej, fotograficzno-performatywnej, animacji poklatkowej z plasteliną, animacji poklatkowej z papierem oraz ruchowo-aktorskiej.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert Bobby The Unicorn, który odbędzie się 1 września o godzinie 20.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Bilety w cenie 5 zł do nabycia w budynku MBP. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszaj znajomych, takiego wydarzenia nie można przegapić! ;)

więcej…

Kategoria: Aktualności

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca czerwca zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Alicja Jaskółka.

więcej…

W dniu 14.07.2018 roku odbyła się druga edycja biesiady w Bornem Sulinowie. Miejska Biblioteka Publiczna i Stowarzyszenie „Stacja Kultura” we współpracy z Pensjonatem Ani byli gospodarzami wielu godzin zabawy dla mieszkańców miasta, gminy i przybyłych do Bornego Sulinowa gości.

więcej…

Projekt „Lato w Teatrze” już ruszył! To już trzecia edycja projektu koordynowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie. Dziś trzeci dzień spotkań z instruktorami. Przez 2 pierwsze dni odbywały się zajęcia wspólne, integracyjne, czyli zapoznawczo-rozpoznawcze. Od dziś uczestnicy zaczęli pracę w 5 sekcjach: lektorsko-dubbingowej, fotograficzno-performatywnej, animacji poklatkowej z plasteliną, animacji poklatkowej z papierem oraz ruchowo-aktorskiej.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN