Archiwum z » Czerwiec, 2018 «

26 czerwca odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Na tapetę poszedł torcik z musem z białej czekolady i galaretką truskawkową. Dodatkowo przygotowane zostały naleśniki z owocową konfiturą dla dzieci przebywających na zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

 
 
 
 
 
 
 

 

 
więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na kolejną wycieczkę do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech!), która odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia!

więcej…

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łubowie, z koordynatorem w osobie pani Magdy Haas – bibliotekarza łubowskiej filii, rozpoczęła realizację projektu „Świadkowie łubowskiej historii” w ramach Konkursu Specjalnego „Równać szanse” pn. „100-lecie odzyskania niepodległości”.

więcej…

20 czerwca 2018 roku w Galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się huczne podsumowanie projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego. Przez ostatnie 6 miesięcy wraz z często odwiedzającymi bibliotekę dziećmi oraz uczniami przedszkola „Jedyneczka” w Bornem Sulinowie rozwijaliśmy kreatywność i pogłębialiśmy wiedzę w wielu różnych dziedzinach.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i Stowarzyszenie „Stacja Kultura” serdecznie zapraszają na II Biesiadę Letnią połączoną z Biesiadną Strefą Kibica, która odbędzie się 14 lipca o godzinie 14.00 (Amfiteatr Pensjonatu „Ani”, Spacerowa 5)!

więcej…

15 czerwca 2018 roku wraz z grupą zaprzyjaźnionych dzieci, wyruszyliśmy w całonocną podróż do Barwic. Tamtejsza biblioteka jako gospodarz spotkania gościła dzieci i młodzież z okolicznych partnerskich bibliotek, w tym Domasławic, Sianowa i Bornego Sulinowa. Tegoroczna edycja wydarzenia pod hasłem „RzeczpospoCzyta” rozpoczęła się zwiedzaniem Barwic oraz sportowymi rozgrywkami na tamtejszym stadionie.

więcej…

Kategoria: Aktualności