Archiwum z » Maj, 2018 «

29 maja odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Tym razem młodzież zabrała się za dorsza pieczonego z ziołowym pesto i pomidorami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

Wyremontowane, pachnące nowością wejście do biblioteki ostatecznie zostało oddane do użytku wszystkich odwiedzających w dniu 29 maja 2018 roku. Efekt dwutygodniowej żmudnej pracy zasługuje na uznanie, bo została wykonana fachowo, sprawnie i z solidnych materiałów.

więcej…

Kategoria: Aktualności

22 maja odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Tym razem młodzież przygotowała faworki z miodem, makiem i rodzynkami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…

19 maja 2018 roku gospodarzem części artystycznej XXV Dni Kulturalnych w Siemczynie było Stowarzyszenie Stacja Kultura (SSK) we współpracy z Miejską Biblioteka Publiczną w Bornem Sulinowie.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie ogłasza nabór na półkolonie dla dzieci w wieku 7-14 lat w okresie 25 czerwca-31 sierpnia 2018 roku. Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulamin
Karta zgłoszenia

Kategoria: Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z czternastego i piętnastego tygodnia zajęć realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca kwietnia zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – Aleksander Biliński,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Krzysztof Duda.

więcej…