Archiwum z » Kwiecień, 2018 «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie po zakończeniu projektu pn. „Akademia młodego artysty”  z RKG programu Równać Szanse 2016 finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności rekomendowała dwoje uczestników wspomnianego projektu do Młodzieżowej Szkoły Liderów.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia spotu promującego obchody 25-lecia miasta Borne Sulinowo. Podczas trzydniowych wydarzeń czeka nas wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Już dziś zachęcamy do udziału!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Kategoria: Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dwunastego i trzynastego tygodnia zajęć realizowanych w ramach projektu „Uczymy się przez zabawę” z Fundacją BGK im. J. K. Steczkowskiego.

więcej…

26 kwietnia gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie była Dorota Schrammek – autorka tzw. prozy kobiecej, do której, jak sama podkreśla, scenariusze podsuwa samo życie. Określenie „proza kobieca” nie jest do końca zgodne z prawdą, jeśli wziąć pod uwagę odbiorców tej twórczości, bowiem po książki sięgają także panowie.

więcej…

Dnia 26 kwietnia 2018 roku całą grupą projektową pn. „Kawał nieba w gębie” z programu „Równać szanse” odwiedziliśmy Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy MARINA w Bornem Sulinowie. Oczywiście wizyta została wcześniej umówiona przez dziewczyny z grupy – Ulę i Oliwię, które skontaktowały się z panią manager i ustaliły zasady spotkania.

więcej…

24 kwietnia odbyło się kolejne spotkanie w ramach programu Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”. Tym razem młodzież zabrała się za pierogi z mięsem mielonym. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

więcej…