Archiwum z » Grudzień, 2017 «

Zajęcia języka angielskiego dla dzieci, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej to nie tylko okazja do nauki języka obcego, ale też świetna zabawa. Dzieci pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marty Kątny wykonując proste ćwiczenia mogły pogłębiać swoją wiedzę z języka angielskiego. Poniżej migawki z 30 listopada i 21 grudnia!

więcej…

Kategoria: Aktualności

16 grudnia w Silnowie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy zorganizowany wspólnie przez Stowarzyszenie Silnowo 2020, Sołtysa i Radę Sołecką Silnowa, MBP Borne Sulinowo (filia w Silnowie) oraz Spółdzielnię Socjalną „Dom i Ogród”.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Silnowo

Zyczenia_2017

Kategoria: Aktualności

11 grudnia odbyły się zajęcia kreatywne, na których dzieci pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marzeny Szewczyk w prosty sposób wykonały kartki świąteczne. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów, na których widać nie tylko efekty pracy uczestników, ale też ich zaangażowanie.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Stowarzyszenie „Stacja Kultura” wspólnie z Miejską Biblioteką Publiczną w Bornem Sulinowie będą realizować od lutego do sierpnia 2018 roku projekt regionalny Równać Szanse pt. „Kawał nieba w gębie”, finansowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca listopada zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo 
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Krüger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – nie przyznano tytułu.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie gorąco zaprasza dzieci od 4 do 12 lat na drugą Sylwestrową noc w bibliotece, która odbędzie się w dniach 31 grudnia i 1 stycznia w godzinach 19.00-10.00! Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 70 zł za osobę.

więcej…

Kategoria: Aktualności