Archiwum z » Listopad, 2017 «

Zakończenie warsztatów fotograficznych zaskoczyło nawet samego instruktora, pana Daniela Graszkę. Uczestnicy zajęć z Silnowa i Łubowa udowodnili, że słuchali uważnie wskazówek i uwag pana Daniela co do robienia zdjęć, bo to, co zaproponowali jako efekt swojej pracy na zakończenie warsztatów, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

więcej…

24 listopada 2017 roku dzieci z Małego Przedszkola oraz Szkoły Podstawowej w Łubowie obchodziły Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mieli okazję usłyszeć ciekawą historię powstawania pluszowego misia, a także opowiedzieć co nieco o swoich ulubionych maskotkach.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

Akcja zdobienia pierniczków cały czas trwa. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolejnych przygotowań, które odbyły się 28 listopada 2017 roku!

więcej…

25 listopada 2017 roku odbyła się wycieczka na Tropikalną Wyspę pod Berlinem (największa tropikalna kraina w Europie!). Był to już trzeci zagraniczny wyjazd organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, a koordynacją i pilotażem zajął się ponownie pan Daniel Graszka.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Sochajem, które odbędzie się 30 listopada o godzinie 17.00!

więcej…

W dniach 23-24 listopada 2017 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Bornem Sulinowie miały okazję obcować z historią zarówno w teorii, jak i praktyce. Pani Marta Kątny przestawiła krótką, choć bardzo treściwą prezentację na temat historii pisma i książki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały o tym, jak na przestrzeni wieków rozwijało się pismo, oglądając przy tym wiele wspaniałych zdjęć.

więcej…

23 listopada 2017 roku w Silnowie odbyły się zajęcia fotograficzne prowadzone przez pana Daniela Graszkę. Przypominamy, że efekt pracy końcowej będą mogli Państwo podziwiać na wystawie fotografii „Dobre zdjęcie z telefonu? To możliwe!”.

więcej…