Archiwum z » Październik, 2017 «

Tym razem na zajęciach kreatywnych, które odbyły się 30 października dzieci miały okazję nauczyć się, w jak prosty sposób narysować zwierzęta tj. żółwie, czy nietoperze. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Potrzebne są Wasze sprawne ręce, które pomogą nam ozdobić lukrem setki pierników na aukcję „Pierniczki Reni” (09.12.2017)! Przedsięwzięcie organizuje Miejska Biblioteka Publiczna wspólnie ze Stowarzyszeniem „Stacja Kultura” w Bornem Sulinowie. Zgłoszenia przyjmuje biblioteka – tel. 94 373 31 20.

więcej…

Zajęcia „Zróbmy sobie książkę” prowadzone przez panią Aurelię Biegajło i panią Marzenę Szewczyk odbyły się 24 października 2017 roku, tym razem w naszej bibliotece!

więcej…

Dnia 20.10.2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie mieliśmy przyjemność spotkać się z Ryszardem Grześkowiakiem i Ryszardem Teisseyrepodróżnikami z pasją.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Zajęcia języka angielskiego dla dzieci, które odbyły się w Miejskiej Bibliotece Publicznej już trzykrotnie to nie tylko okazja do nauki języka obcego, ale też świetna zabawa. Dzieci pod opieką pani Aurelii Biegajło i pani Marty Kątny wykonując proste ćwiczenia mogły pogłębiać swoją wiedzę z języka angielskiego. Poniżej migawki z 5, 12 i 19 października!

więcej…

Kategoria: Aktualności

18 października w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyły się zajęcia Bajkoterapii dla dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów!

więcej…