Archiwum z » Wrzesień, 2017 «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na „Spotkania COOLturalne”, które odbędą się 14 października o godzinie 16:00 (Pałac w Siemczynie). Wstęp bezpłatny!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała kolejny cykl zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel” realizowanego z programu „Partnerstwo dla książki” finansowego ze środków MKiDN. Tym razem zajęcia poprowadzone przez pana Daniela Graszkę dotyczyły fotografii oraz obsługi sprzętu fotograficznego.

więcej…

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie w ramach projektu „Równać szanse” powstało Atelier Młodego Artysty. Nie chcemy, by po zakończeniu projektu Atelier przestało istnieć. Niech nadal tętni życiem!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel” realizowanego z programu „Partnerstwo dla książki” finansowanego ze środków MKiDN zorganizowała cykl zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, w tym projektowanie oraz wyrób biżuterii artystycznej.

więcej…

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu nowy wykaz sekcji, klubów i zespołów działających w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie obowiązujący od października do grudnia bieżącego roku. Będzie się działo!

więcej…

20 września w godzinach 11.00-14.45 uczniowie klas VII ze Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Bornem Sulinowie spotkali się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej z autorką, panią Moniką Sawicką. Spotkanie miało charakter warsztatów pt. MOJA KSIĄŻKA MARZEŃ, którym przyświecała myśl Walta Disneya JEŻELI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ, POTRAFISZ TEŻ TEGO DOKONAĆ.

więcej…

20 września 2017 roku o godz. 10.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbył się cykl trzech spotkań uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego z panią Moniką Sawicką.

więcej…