Archiwum z » Sierpień, 2017 «

Minione popołudnie (30 sierpnia 2017 roku) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie tętniło muzyką! Zakończenie wakacyjnych warsztatów wokalnych uwieńczył pełen radości i wzruszeń koncert. Uczestnicy zajęć mieli możliwość pochwalić się swoimi zdolnościami, a także nabytymi w trakcie nauki umiejętnościami wokalnymi.

więcej…

Kategoria: Aktualności

25 sierpnia 2017 roku odbyła się wycieczka do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech). Był to pierwszy zagraniczny wyjazd organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie, a koordynacją i pilotażem zajął się pan Daniel Graszka.

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza Mieszkańców Miasta i Gminy na NARODOWE CZYTANIE przy stole biesiadnym pod honorowym patronatem Burmistrza Bornego Sulinowa i Pary Prezydenckiej, które odbędzie się 2 września o godzinie 11.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28)!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wernisaż prac projektu „Atelier młodego artysty”. Otwarcie nastąpi 31 sierpnia o godzinie 16:00!

więcej…

Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, podaj hasło poniżej:

Kategoria: Aktualności

W dniach 17-20 sierpnia w Bornem Sulinowie odbył się XIV Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych „Gąsienice i Podkowy”. Nie zabrakło na nim punktu Miejskiej Biblioteki Publicznej promującej swą działalność na terenie miasta i gminy!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza Cię do udziału w zabawie „MAM TALENT”, która odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 11:30!

więcej…

Kategoria: Aktualności