Archiwum z » Lipiec, 2017 «

29 lipca 2017 roku w godzinach 16.00-21.00 Miejska Biblioteka Publiczna z grupą nieformalną oraz Stowarzyszenie „Stacja Kultura” byli gospodarzami I BIESIADY LETNIEJ w Bornem Sulinowie.

więcej…

27 lipca 2017 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie odbyło się spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, autorem cieszących się coraz większą popularnością powieści z dreszczykiem!

więcej…

W sobotę 22 lipca 2017 roku uczestniczyliśmy w festynie rodzinnym w Łubowie. Pani Magda miała przyjemność poprowadzić pierwszą część imprezy. Prócz tego tańczyła zumbę i oczywiście uwieczniła na zdjęciach ten etap festynu. Dziękujemy Radzie Sołeckiej za umożliwienie nam uczestnictwa w tym wydarzeniu!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo

To już?! Dlaczego tak szybko?! To niemożliwe!!! Przecież było tak cudownie… Z taką refleksją na ustach żegnaliśmy się z uczestnikami warsztatów po drugim pokazie finałowym pt. „Linde” (Lipa) podsumowującym dwutygodniowy projekt „Lato w Teatrze”. Jak przebiegły te dwa tygodnie?

więcej…

Pokaz finałowy uczestników projektu „Lato w Teatrze” w formie happeningu odbędzie się 21 i 22 lipca 2017 roku o godz. 21.30. Zbiórka parady przed Urzędem Miejskim w Bornem Sulinowie.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Piotrem Rozmusem, które odbędzie się 27 lipca o godzinie 17:00!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na wycieczkę do Heide-Parku (największego parku rozrywki w północnych Niemczech!), która odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia!

więcej…