Archiwum z » Czerwiec, 2017 «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na „wieczór opowieści” przy ognisku, który odbędzie się 9 lipca o godzinie 19.00 przy Leśnej Klasie! Zapraszamy osoby biorące udział w projekcie „Lato w Teatrze” z rodzinami oraz mieszkańców Bornego Sulinowa.

więcej…

Stowarzyszenie „Stacja Kultura” oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zorganizują I Letnią Biesiadę w Bornem Sulinowie! Wniosek na organizację imprezy, która mamy nadzieję wpisze się w coroczny kalendarz wydarzeń, został rozpatrzony pozytywnie, więc już wiadomo, że pierwsza edycja Biesiady Letniej odbędzie się.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie zaprasza do włączenia się do akcji „WIELKIE CZYSZCZENIE SZUFLAD”! Rzecz ma polegać na utworzeniu nowego klubu poetyckiego, którego opiekunem i duchowym wsparciem będzie Lucy von Schickedantz.

więcej…

Harmonogram zajęć na lipiec i sierpień:

3-7 lipca – tydzień plastyczny (zajęcia z wykorzystaniem różnych technik plastycznych)

17-21 lipca – tydzień sportowy (zajęcia w plenerze z wykorzystaniem elementów sportowych)

24-28 lipca – tydzień eksperymentów (domowe eksperymenty)

14-18 sierpnia – tydzień „wędrówek po świecie” (omówienie wybranego kraju , zwierząt w nim żyjących; wykonywanie prac plastycznych)

21-25 sierpnia – tydzień z książką (zakładki do książek, czytanie bajek, podchody literackie w bibliotece – zadania ukryte w książkach)

28-31 sierpnia – tydzień recyklingu (prace zręcznościowo-manualne z przedmiotów niepotrzebnych)

Kategoria: Aktualności, Radacz

Lista obrazów

Kategoria: Aktualności

22 czerwca 2017 roku w galerii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie odbył się wernisaż prac Lidii Kubisztal. Mieliśmy też przyjemność ponownie gościć Przewodniczącego Rady Miejskiej pana Dariusza Czerniawskiego. Poniżej fotorelacja z wydarzenia!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy

W piątek 23 czerwca 2017 roku projekt „Atelier młodego artysty” realizowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie, finansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności miał przyjemność gościć uczestników projektu z Biesiekierza. Spotkanie młodych adeptów sztuki (malarskiej i kulinarnej) mimo mżawki przebiegło owocnie.

więcej…

Kategoria: Aktualności