Archiwum z » Luty, 2017 «

Pragniemy poinformować, że budynek Miejskiej Biblioteki Publicznej w dniu 27.02.2017r. (poniedziałek) będzie NIECZYNNY Z POWODU REMONTU. Dodatkowo biblioteka i kawiarenka internetowa na piętrze w dniach 28.02-03.03.2017r. (wtorek-piątek) będą NIECZYNNE Z POWODÓW TECHNICZNYCH. Za utrudnienia przepraszamy!

Kategoria: Aktualności

_DSC0019Młodzi czytelnicy aktywnie uczestniczą w procesie informatyzacji biblioteki – pomagają między innymi etykietować książki kodami kreskowymi. Wkrótce udostępnimy dla Państwa wypożyczalnię on-line!

więcej…

Kategoria: Aktualności
22
Lut

Stowarzyszenie Stacja Kultura w Bornem Sulinowie
Prezes Roman Tranbowicz
ul. Szpitalna 1, 78-449 Borne Sulinowo
tel. 604 875 434
e-mail: biuro@stacja-kultura.pl
strona internetowa: http://stacja-kultura.pl

BGŻ BNP Paribas: 59 1600 1462 1836 8328 7000 0001

Statut stowarzyszenia

Kategoria: Stacja Kultura

Dzisiaj odwiedziliśmy Szczecinek i znajdujące się w nim Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Sale edukacyjne i zgromadzone w nich eksponaty, pozwoliły nie tylko poznać tajemnice wody i lasu, ale przede wszystkim – umożliwiły doświadczanie piękna i różnorodności polskiej przyrody, tak często niezauważanej w codziennym pośpiechu. W trakcie zajęć, przygotowanych z myślą o najmłodszych zostały przybliżone ciekawostki tego wyjątkowego i różnorodnego świata. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z ósmego dnia ferii zimowych!

więcej…

Kategoria: Aktualności

We wtorek wybraliśmy się do pobliskiego gospodarstwa ekologicznego w miejscowości Juchowo – miejsca nauki, niezapomnianych przeżyć i doświadczeń. Poprzez obserwację, działanie, przeżycia i doświadczenia na terenie gospodarstwa dzieci oraz młodzież poznały związki pomiędzy człowiekiem a środowiskiem naturalnym; miejsce, gdzie produkowana jest zdrowa żywność; dowiedziały się, jak należy opiekować się zwierzętami, by zapewnić im godne warunki życia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z siódmego dnia ferii zimowych!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Druga część zajęć plastycznych różnego typu mająca na celu usprawnić umiejętności manualne, pobudzić wyobraźnię oraz próba ilustrowania muzyki. Tym razem każdy mógł stworzyć swoją własną, przepiękną sowę z tekturowej rolki, bibuły czy kolorowego papieru. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z szóstego dnia ferii zimowych!

więcej…

Kategoria: Aktualności

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Tworzących Przyjaciół i Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zapraszają na wystawę prac malarskich Longiny Stańczyk. Wystawę można oglądać od 24 lutego. FINISAŻ i spotkanie z autorką odbędą się 31 marca o godzinie 17:00!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wystawy