Archiwum z kategorii »MKiDN «

To już?! Dlaczego tak szybko?! To niemożliwe!!! Przecież było tak cudownie… Z taką refleksją na ustach żegnaliśmy się z uczestnikami warsztatów po drugim pokazie finałowym pt. „Linde” (Lipa) podsumowującym dwutygodniowy projekt „Lato w Teatrze”. Jak przebiegły te dwa tygodnie?

więcej…

Pokaz finałowy uczestników projektu „Lato w Teatrze” w formie happeningu odbędzie się 21 i 22 lipca 2017 roku o godz. 21.30. Zbiórka parady przed Urzędem Miejskim w Bornem Sulinowie.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie 7 lipca 2017 roku rozpoczęła realizację projektu „Lato w Teatrze” we współpracy z Instytutem Teatralnym. Warsztaty poprowadzi grupa 5 instruktorów w różnych zespołach zadaniowych (aktorska, taneczna, muzyczna, fotograficzno-performatywna). Finałem dwutygodniowej pracy uczestników będą dwie prezentacje dla mieszkańców miasta.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie z partnerem Stowarzyszenie „Stacja Kultura” aplikowała o środki w ramach drugiego naboru do programu „Partnerstwo dla książki”. Udało się!

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na „wieczór opowieści” przy ognisku, który odbędzie się 9 lipca o godzinie 19.00 przy Leśnej Klasie! Zapraszamy osoby biorące udział w projekcie „Lato w Teatrze” z rodzinami oraz mieszkańców Bornego Sulinowa.

więcej…

LWTKoordynatorka merytoryczno-organizacyjna programu „LATO W TEATRZE” Joanna Krukowska, zdecydowała o przyznaniu dofinansowania w ramach modułu LATO W TEATRZE m.in. dla Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

LWT26 kwietnia 2017 roku Komisja Ekspertów programu „LATO W TEATRZE”, organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w składzie: Justyna Czarnota-Misztal, Tomasz Daszczuk, Konrad Dworakowski, Wiesława Klata, Magdalena Parnasow-Kujawa, Lech Śliwonik

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN