Archiwum z kategorii »MKiDN «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na koncert finałowy warsztatów białego śpiewu pod kierownictwem Aliny Karolewicz, który odbędzie się 21 października o godzinie 16.30!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

W dniach 4 i 7 października odbyły się – pierwsze w tym roku szkolnymlekcje biblioteczne zorganizowane w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Gościliśmy uczniów klasy VIb ze Szkoły Podstawowej w Bornem Sulinowie oraz uczniów z klasy IV i V Szkoły Podstawowej w Łubowie.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Łubowo, MKiDN

Jeśli Twoje dziecko urodziło się w latach 2013-2016, przyjdź do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie i odbierz wyprawkę czytelniczą!

Zaproszenie przedszkolaków do bibliotek to rozwinięcie projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek” organizowanego przez Instytut Książki.

więcej…

W dniu 27 września 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie gościła pana Jacka Getnera – pisarza, scenarzystę i dramaturga. To współscenarzysta sitcomu „Daleko od noszy”, serialu komediowego „Ale się kręci” oraz docucrime „Malanowski i Partnerzy”.

więcej…

konkursMiejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnikiem miesiąca sierpnia zostali:
 
 
 
 
Borne Sulinowo
– w kategorii dorośli 19+ – pani Franciszka Kruger,
– w kategorii młodzież 13-18 lat – nie przyznano tytułu,
– w kategorii dzieci do 12 lat – Gabriela Tatarowicz.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na występ artystów legendarnego kabaretu „Piwnica pod Baranami”, który odbędzie się 17 października o godzinie 18.00 (Aula BKO, al. Niepodległości 28). Bilety w cenie 35 zł do nabycia w naszej instytucji. Ilość miejsc ograniczona!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Jackiem Getnerem, które odbędzie się 27 września o godzinie 17.00!

więcej…