Archiwum z kategorii »MKiDN «

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie serdecznie zaprasza na spotkanie z podróżnikami: Ryszardem Teisseyre i Ryszardem Grześkowiakiem, które odbędzie się 20 października o godzinie 17:30!

więcej…

Dnia 10 października 2017 roku Miejska Biblioteka Publiczna gościła pana Arkadiusza Niemirskiego. Na spotkanie autorskie przybyli uczniowie klas szóstych.

więcej…

9 października 2017 roku na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie mieszkańców leśnego miasta z autorskim repertuarem odwiedził (większości dotychczas znany jedynie z ekranu telewizora) poeta, pieśniarz, satyryk, konferansjer, autor tekstów, aktor… – Andrzej Poniedzielski!

więcej…

4 października w Łubowie po raz drugi odbyły się zajęcia fotograficzne. Uczestnicy mieli okazję wykonać sesję zdjęciową w plenerze.

więcej…

3 października w Łubowie odbyły się kolejne zajęcia dla dzieci poprowadzone przez panią Marzenę Szewczyk i panią Aurelię Biegajło. Podczas spotkania dzieci z klas 0-3 miały okazję wsłuchać się w bajkę przeczytaną przez prowadzące, a później stworzyć własną książkę!

więcej…

2 października odbyły się kolejne zajęcia fotograficzne prowadzone przez pana Daniela Graszkę. Tym razem uczestnikami były dzieci z Radacza.

więcej…

Bajkoterapia to warsztaty dla dzieci łączące czytanie bajek, ćwiczenia plastyczne, muzyczne oraz relaks. Miejska Biblioteka Publiczna zorganizowała takie zajęcia w ramach projektu pn. „Wierny przyjaciel”. W warsztatach poprowadzonych przez panią Aurelię Biegajło i panią Martę Kątny uczestniczyły kreatywne i chętne do działania dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łubowie.

więcej…