Archiwum z kategorii »MKiDN «

Niedawno w Miejskiej Bibliotece Publicznej zagościł Teatr Edukacji i Profilaktyki „Maska”. Dzieci z przedszkola „Jedyneczka” oraz Szkoły Podstawowej w Bornem Sulinowie z radością obejrzały spektakle, których celem było dostrzeżenie lekcji i morału.

więcej…

Zakończenie warsztatów fotograficznych zaskoczyło nawet samego instruktora, pana Daniela Graszkę. Uczestnicy zajęć z Silnowa i Łubowa udowodnili, że słuchali uważnie wskazówek i uwag pana Daniela co do robienia zdjęć, bo to, co zaproponowali jako efekt swojej pracy na zakończenie warsztatów, przeszło nasze najśmielsze oczekiwania.

więcej…

W dniach 23-24 listopada 2017 roku dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego w Bornem Sulinowie miały okazję obcować z historią zarówno w teorii, jak i praktyce. Pani Marta Kątny przestawiła krótką, choć bardzo treściwą prezentację na temat historii pisma i książki. Dzieci z zainteresowaniem słuchały o tym, jak na przestrzeni wieków rozwijało się pismo, oglądając przy tym wiele wspaniałych zdjęć.

więcej…

23 listopada 2017 roku w Silnowie odbyły się zajęcia fotograficzne prowadzone przez pana Daniela Graszkę. Przypominamy, że efekt pracy końcowej będą mogli Państwo podziwiać na wystawie fotografii „Dobre zdjęcie z telefonu? To możliwe!”.

więcej…

Zajęcia „Zróbmy sobie książkę” prowadzone przez panią Aurelię Biegajło i panią Marzenę Szewczyk odbyły się 22 listopada 2017 roku w Silnowie!

więcej…

20 listopada odbyły się warsztaty wyrobu biżuterii prowadzone przez panią Iwonę Gajewską-Tranbowicz. Tematem przewodnim zajęć była bransoletka ze srebrnego łańcuszka i dodatków!

więcej…

Uczestnicy warsztatu kulinarnego zorganizowanego w bibliotece podczas części teoretycznej dowiedzieli się, że zasady racjonalnego żywienia to zasady żywienia zdrowego człowieka, których przestrzeganie gwarantuje pokrycie zapotrzebowania organizmu na wszystkie składniki odżywcze, a w konsekwencji prawidłowy rozwój i ogólną sprawność.

więcej…