Archiwum z kategorii »MKiDN «

5 kwietnia 2019 roku w Sali Kameralnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie Mistrz tradycji – Alina Karolewicz, rozpoczęła z inicjatywy Fundacji BEZ RETUSZU warsztaty śpiewu tradycyjnego.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i Fundacja BEZ RETUSZU ogłaszają nabór na warsztaty śpiewu tradycyjnego w ramach projektu „MISTRZ TRADYCJI”.

Warsztaty obejmują naukę śpiewu tradycyjnego, pracę nad techniką głosu, śpiew wielogłosowy, pracę nad oddechem, świadome kreowanie barwy dźwięku, pracę nad mocnym głosem i koncert finałowy!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

O środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura ludowa i tradycyjna” aplikowała Fundacja BEZ RETUSZU na prośbę Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie z przeznaczeniem na rozszerzenie działalności biblioteki.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie trzeci raz aplikowała o środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Partnerstwo dla książki” i trzeci raz osiągnęła sukces! Nasz pomysł na promocję kultury i czytelnictwa został dostrzeżony i wysoko oceniony.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie także w 2018 roku aplikowała o środki w ramach programu „Partnerstwo dla książki” finansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Uzyskanie dofinansowania pozwoliło w okresie czerwiec-listopad 2018 przedstawić bogatą ofertę mieszkańcom naszego miasta i gminy.

więcej…

16 listopada 2018 roku w przeddzień swojego święta bibliotekę w Silnowie odwiedził Czarny Kot, który jak wiadomo przynosi pecha. Nie wierzymy jednak w przesądy i z radością przyjęliśmy wizytę tego jakże sympatycznego zwierza!

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Silnowo

27 listopada 2018 roku odbył się konkurs wiedzy o twórczości Jana Brzechwy i Juliana Tuwima skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i z klas I-III Szkoły Podstawowej.

więcej…

Kategoria: Aktualności, MKiDN, Radacz