Archiwum z kategorii »Kapela Borneńska «

W poniedziałek, 28 listopada 2022 roku w galerii MBP odbyło się huczne podsumowanie III Pleneru Malarskiego oraz wernisaż pn. „Świat wokół nas”. Czas upłynął na podziwianiu pięknych prac, a także na „tańcach, hulankach, swawolach”. Panie z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Bornem Sulinowie zaskoczyły ciekawymi przebraniami, a wszystkiemu przygrywała znana i lubiana Kapela Borneńska.

Zobaczcie Państwo sami, jaką fantazją wykazały się organizatorki wydarzenia!

więcej…

Kolejne Andrzejki, podczas których czas umilała znana i lubiana Kapela Borneńska za nami!

W piątek, 25 listopada 2022 roku spotkaliśmy się z Państwem w sali Budynku Kulturalno-Oświatowego, by razem świętować ten wyjątkowy wieczór. Był czas na muzykę, śpiew, taniec i opowieści o andrzejkowych tradycjach. Ciasteczka z wróżbą, koło fortuny, upominki dla Andrzejów i inne atrakcje wprowadziły wszystkich we wspaniały nastrój oraz pomogły rozgonić, choć na krótką chwilę listopadowy mrok…

więcej…

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM. W tym roku wydarzenie odbędzie się 10 grudnia 2022 roku przy CKiR (al. Niepodległości 21). Poczujmy magię świąt! Podczas jarmarku stale będzie nam towarzyszyć świąteczne granie i śpiewanie oraz zapach cynamonu i piernika. Zaczynamy o 11.00!

więcej…

Poniżej prezentujemy relację z występu naszej Kapeli Borneńskiej, który odbył się w dniu 10 września 2022 roku na Dożynkach gminnych w Starowicach :)

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu aktualną ofertę zajęć odbywających się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie!

Plan zajęć 2022 (odnośnik otwiera się w nowej zakładce!)

więcej…

Poniżej prezentujemy relację z występu naszej Kapeli Borneńskiej, który odbył się w dniu 3 września 2022 roku na Dożynkach powiatowo-gminnych w Stepieniu :)