Archiwum z kategorii »Wycieczki «

Stopniowe odmrażanie gospodarki i przywracanie swobody przemieszczania się dotyczą również turystyki, w tym transportu autokarowego przy zachowaniu zalecanych zasad bezpieczeństwa.

Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na HALLOWEENOWĄ wycieczkę do Energylandii (największego parku rozrywki w Polsce!), która odbędzie się w dniach 23-25 października!

Wraz z przewoźnikiem dołożymy wszelkich starań, by zapewnić bezpieczeństwo w czasie podróży, a na miejscu o bezpieczną i wesołą zabawę zadbają pracownicy Energylandii (o szczegółach dotyczących bezpieczeństwa przeczytacie Państwo na końcu informacji).

więcej…

Ostatni tydzień wakacji w bibliotece – chociaż nie brzmi to wesoło, my bawiliśmy się w najlepsze, a każdy dzień był lepszy od poprzedniego. Szkółka wędkarska, czyli codzienne warsztaty były głównym tematem 5 minionych dni. Dzięki panom z PZW w Bornem Sulinowie nauka łowienia ryb i obsługi sprzętu wędkarskiego nie była nudna, przeciwnie, wręcz fascynująca!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

Kolejny tydzień wakacji za nami! Przez ostatnie 5 dni pod okiem pana Piotra Gałki dzieci dzielnie pracowały nad kondycją podczas zajęć sportowych. Oprócz klasycznych, uwielbianych przez wszystkich gier zespołowych, takich jak piłka nożna czy koszykówka, wszyscy obecni mieli możliwość sprawdzić swoją szybkość i zwinność na torze przeszkód. Czwartek był dobrym dniem do nauki nowej gry – gry w bule. Członkowie klubu sportowego „BorBul” w Bornem Sulinowie chętnie pomogli dzieciom nauczyć się zasad. Ostatnie zajęcia na Orliku z panem Piotrem będące jednocześnie podsumowaniem tygodnia łączyły wszystkie elementy i umiejętności nabyte w ciągu ostatnich dni. Piękna pogoda sprawiła, że ten tydzień był wprost idealny!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

Prawdziwą atrakcją aktualnego tygodnia była wycieczka do parku rozrywki Majaland w Kownatach, która odbyła się 22 lipca 2020 roku. Podczas całodniowej zabawy w parku dzieci podzielone na grupy wiekowe korzystały z licznych atrakcji, takich jak ekscytujące rollercoastery, bitwy wodne i kwiatowe karuzele!

więcej…

W dniach 2-4 lipca 2020 roku odbyła się już dziesiąta wycieczka organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bornem Sulinowie. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wyjazd odbył się w bezpiecznych warunkach z zachowaniem reżimów sanitarnych wymaganych prze GIS. Sprawdzaliśmy, czy cel naszej podróży również wdrożył odpowiednie procedury i zabezpieczenia. Upewniwszy się, że wszystko zostało dopięte – spokojni ruszyliśmy w drogę. Tym razem odwiedziliśmy Energylandię w Zatorze, największy park rozrywki w Polsce. Osobą, która zajęła się przygotowaniem i sprawnym przebiegiem całego wydarzenia był pan Daniel Graszka.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki