Archiwum z kategorii »Wycieczki «

Ferie w Silnowie upłynęły w atmosferze śmiechu i zabawy. Na zajęciach opiekuńczo-wychowawczych dzieci chętnie sięgnęły po kolorowanki antystresowe, rozwiązywały krzyżówki, rebusy, łamigłówki, wykonywały magnesy i breloczki z koralików do prasowania, jak również bransoletki i opaski na włosy. W walentynki odbyło się serduszkowe kodowanie bez prądu. Dzieci miały możliwość wykonania uwielbianych przez siebie glutków, a także wzięły udział w zajęciach marki Sensoplastyka®.

więcej…

Ferie w Radaczu odbyły się pod hasłem „W krainie lodu”. Specjalnie dla naszych milusińskich przygotowano zajęcia manualne – zamki malowane na szkle (Arendelle, Anna, Elsa), zajęcia ruchowe – przejście pod soplami lodu czy kry lodowe pod którymi kryły się pytania związane z bajką.

więcej…

Za nami drugi tydzień „Kulturalnych ferii z Fredrą” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie. Nie zabrakło i tu świetnej zabawy w kameralnym gronie. Konkursy, wesołe pogadanki, nauka pierwszej pomocy, dalsze zaprzyjaźnianie z robotami Photon, wyższy poziom i nauka programowania przypadły uczestnikom do gustu.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

Pierwszy tydzień „Kulturalnych ferii z Fredrą” w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bornem Sulinowie upłynął w atmosferze śmiechu i zabawy. Był czas na czytanie wierszy wyżej wymienionego wieszcza oraz warsztaty fotograficzne, kulinarne i decoupage. Wspólny czas spędzony na pieczeniu smakołyków w Tłusty Czwartek oraz spotkania z robotami Photon sprawiły, że można było niemal zakochać się w bibliotece, i to nie tylko w dzień Walentynek!

Całości dopełniła wycieczka do Pomerania Fun Park i zajęcia zumby prowadzone przez wspaniałą instruktorkę, panią Annę Bielecką. Kolejne wyzwania czekają na dzieci w przyszłym tygodniu. Ferie z naszą biblioteką nigdy nie są nudne!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

I kolejna propozycja! Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (8-12 lat) na feryjną wycieczkę do Muzeum Regionalnego oraz Centrum Edukacji Ekologicznej w Szczecinku. Wyjazd już 22 lutego 2023 roku, w specjalnej cenie 30 zł za osobę. Jedziemy przez Łubowo, Borne Sulinowo, Silnowo i Radacz. Zapisy pod numerem telefonu 500 045 260!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci (8-12 lat) na feryjną wycieczkę do Pomerania Fun Park pod Kołobrzegiem. Wyjazd już 15 lutego 2023 roku, w specjalnej cenie 80 zł za osobę. Jedziemy przez Łubowo, Borne Sulinowo, Silnowo i Radacz. Zapisy pod numerem telefonu 500 045 260!

Wycieczki do największego parku rozrywki w Polsce stały się już naszą tradycją, a ostatnia odbyła się właśnie w dniach 21-23 października 2022 roku. Halloween było doskonałą okazją do wyjazdu i poczucia się jak bohaterowie horrorów. Koszmarne stylizacje uczestników gwarantowały wszystkim przebranym zniżkowy wstęp do parku rozrywki. Spójrzcie Państwo sami na te krwawe i mroczne stroje (bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia)!

Szalona zabawa w takim otoczeniu to doskonały sposób na jesienny smutek. Podczas wyjazdu było bardzo wesoło, a ten „straszny” dzień z pewnością zaliczymy do udanych!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki