Archiwum z kategorii »Wycieczki «

Wycieczki do największego parku rozrywki w Polsce stały się już naszą tradycją, a ostatnia odbyła się właśnie w dniach 21-23 października 2022 roku. Halloween było doskonałą okazją do wyjazdu i poczucia się jak bohaterowie horrorów. Koszmarne stylizacje uczestników gwarantowały wszystkim przebranym zniżkowy wstęp do parku rozrywki. Spójrzcie Państwo sami na te krwawe i mroczne stroje (bardzo dziękujemy za przesłane zdjęcia)!

Szalona zabawa w takim otoczeniu to doskonały sposób na jesienny smutek. Podczas wyjazdu było bardzo wesoło, a ten „straszny” dzień z pewnością zaliczymy do udanych!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

W ramach trwającego projektu pn. „Fotografia w oczach dzieci” 29 października 2022 roku byliśmy na wycieczce w Muzeum Fotografii oraz Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na MIKOŁAJKOWĄ wycieczkę do Park of Poland – Suntago Wodny Świat (największego zadaszonego parku wodnego w Europie!), która odbędzie się w dniach 3-4 grudnia!

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki

Kolejny cykl warsztatów za nami. Tym razem uczestnicy projektu pn. „Fotografia w oczach dzieci” brali udział w warsztatach redagowania tekstu i dziennikarskich.

więcej…

Miejska Biblioteka Publiczna w Bornem Sulinowie i biuro turystyczne AGA-TOMA zapraszają na HALLOWEENOWĄ wycieczkę do Energylandii (parku rollercoasterów numer 1 w Europie!), która odbędzie się w dniach 21-23 października!

więcej…

Wycieczki do największego parku rozrywki w Polsce, czyli Energylandii na stałe wpisały się już w plan działań Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie. Wyjazdy niezmiennie budzą ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców, co miało też miejsce w dniach 26-28 sierpnia 2022 roku.

Po raz kolejny mieliśmy okazję spędzić aktywnie czas i skorzystać z ostatnich dni wakacji w tym niesamowitym miejscu. Trzeba przyznać, że park rozrywki Energylandia wciąż się rozwija i stara się sprostać wymaganiom swoich klientów. Stąd też duża liczba nowych atrakcji skierowanych do dzieci, młodzieży i osób dorosłych. I ten pokaz fajerwerków! Miło nam było ponownie zabrać Państwa w to spektakularne miejsce położone na południu Polski.

więcej…

Kategoria: Aktualności, Wycieczki